Jdi na obsah Jdi na menu

Ačokča a statistika

     Už jsem toho na tyto stránky napsal opravdu hodně a tak mě zajímalo, co jejich návštěvníci nejvíce čtou. Statistika se vytváří automaticky a tak jsem očekával zcela objektivní informaci. Myslím si o sobě, že jsem docela sebekritický, a tak některé své písemné výtvory považuji za lepší a některé pochopitelně za ne tolik povedené. A právě to porovnání, jak to vidím já a jak to vidí nezaujatý čtenář, bylo pro mě zajímavé.

       A byl jsem popravdě docela překvapen. S velkým odstupem na prvním místě bylo povídání s názvem“Znáte Ačokču?“ Zřejmě ta málo známá, ale nenáročná a docela zajímavá zelenina přitáhla pozornost, která předčila veškeré očekávání.

       Ačokču samozřejmě na zahrádce stále ještě mám, v těchto dnech už má na opěrné síti výšku něco přes metr a docela bohatě kvete. Tak pokud nepřijde nějaká katastrofa, mohla by z toho vyplynout i docela bohatá úroda a následné obohacení naší kuchyně.  Samozřejmě několik plodů nechám dozrát až do úplného konce, aby zbylo pár semínek pro příští sezónu. 

     A pro úplnost jen připomínám, že semínka poštou neposílá, pouze pokud se někdo u nás zastaví a bude mít zájem, jistě jich   pro něj několik zbyde.

wp_20160707_08_01_22_pro-1.jpg 

       A aby řeč nestála, brzy připravím a napíšu povídání o tom, jak naše Ačokča byla předmětem policejního vyšetřování.