Jdi na obsah Jdi na menu

08.02: Středočeský zastupitel na obecní úřadu

8. 2. 2019

       Ke zdárnému pokračování akce k doplnění soch na sazenský most nutně potřebujeme někoho, kdo se dobře vyzná v prostředí Úřadu Středočeského kraje, kdo by nám pomohl a poradil, jak v této záležitosti postupovat. Získal jsem kontakt na Ing. Zděňka Štefka, který je předsedou výboru pro památkovou péči, kulturu a cestovní ruch.

       Na mou žádost o jednání okamžitě reagoval a tento pátek před polednem osobně přijel na náš obecní úřad. Za účasti starostky a místostarosty obce i pracovnice Národního památkového úřadu mgr. Julie Motyčky jsme rozebrali všechny aspekty této složité záležitosti a dohodli jsme se na dalším postupu.

20190208_114424.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Středočeský zastupitel a předseda zmíněného výboru nám přislíbil pomoc i podporu a tak se snad věci pohnou správným směrem.

Také paní mgr. Motyčka nás informovala o rozsáhlém pátrání v archivech a dalších institucích, kde je možné zjistit historické údaje o naší obci.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Karel - Lávka

12. 2. 2019 21:48

Utrácet obecní peníze za cizí záležitost je trestní čin!
Koho je to majetek ať to zaplatí.

Dám na vás trestní oznámení.

Petr Knoflíček - Re: Lávka

16. 2. 2019 21:37

Dobrý den, pane Karle. Podat trestné oznamení je samozřejmě Vaše právo. Jen mi je záhadou kde jste nabil informaci o tom, že chce obec utrácet za cizí záležitost. Je mi tato informace od Vás novinkou a rád bych si o tom pohovořil. Zvu Vás tedy na půdu úřadu a vše si můžeme osobně vysvětlit a informace uvést na pravou míru. Kontakt na mě najdete na obecních stránkách. Sejít se můžeme i mimo úřední hodiny. S pozdravem místostarosta obce Petr Knoflíček