Jdi na obsah Jdi na menu

17. 1. Sedmá velmoc v Sazené

17. 1. 2019

       Jako sedmá velmoc se často označuje tisk. A právě redaktor renomovaných  novin MF DNES,  a  5PLUS2 bc. Viktor Votruba, který se zaměřuje hlavně na regionální problematiku Středních Čech,  dnes zavítal do Sazené. Doslechl se totiž o rekonstrukci našeho krásného mostu a také o tom, že usilujeme, aby se na něj znovu dostaly chybějící sochy.

img_20190117_113221---kopie.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

      

Seznámil se s historií obce i mostu a se vším, co jeho opravě  předcházelo, včetně petice za jeho záchranu. Zajímalo ho také, jaký je stav a vývoj jednání kolem možnosti zajištění nových soch a získání prostředků pro tuto akci.

       V nejbližších dnech bude publikován článek, který bude o tom všem informovat. A my si slibujeme, že zveřejnění těchto skutečností napomůže tomu, aby se vše urychlilo a dobrá věc se podařila. A přislíbil, že bude vše i nadále sledovat a nové informace zveřejňovat.

 

Poznámka na závěr: Shoda příjmení zmíněného redaktora s příjmením mým je opravdu náhodná. Vyjasnili jsme si, že s největší pravděpodobností nejsme ani vzdálení příbuzní. I když - člověk nikdy neví.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář