Jdi na obsah Jdi na menu

22. 8. Bude sazenský most středočeskou stavbou roku 2019?

22. 8. 2019

Každoročně se uskutečňuje prestižní soutěž "Stavba roku" - v celostátním i krajském měřítku. Pro rok 2019 byla do soutěže zařazena i rekonstrukce mostu v Sazené, uskutečněná v loňském roce. Všichni, kdo jsme průběh stavby a její výsledek sledovali, jistě nepochybujeme o tom, že právě toto dílo by mělo ve Středočeském kraji zvítězit.

Ale záleží jen na každém z nás, kdo se s touto myšlenlou ztotožní. Stačí jen kliknout na TENTO ODKAZ a hned máte velmi jednoduchou možnost přidat svůj hlas.

 

Zatím si v hlasování nestojíme nijak špatně, ale když se do toho dáme, zapojíme všechny známé a ty, kterým se náš most líbí, jistě na nás nebude nikdo stačit!!!

A nic se nepodivujte tomu názvu "Most přes Červený potok". Toto historické pojmenování použil projektant při pojmenování plánů na rekonstrukci. Opravdu se jedná o ten náš sazenský most.

***************************************************************************************

Soutěž organizuje Nadace pro rozvoj architektury a stavitelství již po řadu let. Pokud máte zájem o podrobnější údaje, naleznete je ZDE: http://www.stavbaroku.cz/homepage.jsp

 

Soutěž je organizována jako celostátní  se zvláštní kategorií - Stavba roku Středočeského kraje 2019. Přihlášeno bylo celkem dvacet staveb a z nich nejlepší bude vybírat odborná porota. Ale současně probíhá také hlasování veřejnosti, kterého se může zúčastnit i kdokoliv z nás. Hlasování bude ukončeno v neděli 10.11. 2019 ve 12:00 hodin. Výsledky hlasování odborné poroty i veřejnosti budou slavnostně vyhlášeny v pondělí 11. 11. 2019. Stavba s největším počtem hlasů "laiků"  získá Cenu veřejnosti.

 

 

-

 

Náhledy fotografií ze složky 22.8. Most