Jdi na obsah Jdi na menu

8. 9. Mirakulum

11. 9. 2019

Tradičního podzimního výletu  výletu Sazeňáků do Milovického Mirakula, kterou pořádala obec Sazená spolu se Sokolem, se tentokrát zúčastnilo 17 dětí a 18 dospělých. Jako každoročně  obec platila  dětem vstup a Vlastimír Vinš poskytnul autobusovou dopravu zdarma.

 

 

Počasí přálo a výlet se všem líbil, zvláště dětem. Ale dobře se bavili i dospělí, jak je vidět z připojených fotografií.

Letos se děti výletem do Mirákula neloučily se školním rokem, ale nový školní rok přivítaly. Bohužel jich nejelo tolik jako  předešlé roky, ale pořád tento výlet láká malé i velké.

Jelikož právě začal školní rok, tak jiných návštěvníků bylo v Mirákulu méně než předešlé roky a některé atrakce byly jen pro sazeňáky. Tak třeba ve vodním světě nebyl kromě nich nikdo. Voda byla studená, ale děti mohly vyzkoušet všechny možné pumpy a  přečerpávačky,  případně  různé potůčky mohly pomocí hrází zastavovat nebo měnit směr jejich toku.

Ti nejmenší vyhledali minizoo, kde mohli do výběhu holandských minikoz  i vlézt a zvířata si pohladit.

V amfiteátru bylo možné vidět kouzelnické vystoupení a vystoupení s nafukováním balonků a tvořením zvířátek. Na zpáteční cestě autobusem nebyl nikdo na pochybách, kdo se tohoto vystoupení zúčastnil, protože  skoro všichni měli balonkové meče, pejsky, slony.

 

Náhledy fotografií ze složky 8. 9. Mirakulum

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář